۱۶ مهر

خدمات

بخش ارائه خدمات توسط نوین تاسیسات

واحد خدمات:

فعالیتهای جانبی و خدماتی مجموعه نوین تاسیسات در رابطه با انواع مشعل ها ،دیگ ها،چیلرها عبارتند از :
خدمات و تعمیرات مشعل:
– نصب وراه اندازی مشعلهای صنعتی با انواع ظرفیتها در داخل وخارج از کشور
– تبدیل سوخت مشعل از یک سوخت به سوخت دیگر ( گاز به گازوئیل و بالعکس، گاز به مازوت و بالعکس، گازوئیل به مازوت)

خدمات و تعمیرات دیگهای بخار:
اجرا و نصب و راه اندازی انواع دیگ بخار و آبگرم کن

سرویس و تعمیر دیگ بخار

۱- نصب وراه اندازی انواع دیگها ی بخار وآبگرم در ظرفیت های مختلف

۲- طراحی، تولید، نصب و راه اندازی تابلو برق دیگ با آنالیز جدید و استفاده از مجهزترین سیستم های کنترلی

۳- طراحی،ساخت و نصب سیستم زیرآب زن و تخلیه اتوماتیک دیگ بخار

۴- نصب سیستم شمع کنترل جهت کنترل حداقل سطح آب دیگ و جلوگیری از بدون آب ماندن دیگ

 خدمات وتعمیرات چیلر:
نصب وراه اندازی چیلرها تعمیر و ارائه خدمات چیلر

ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی چیلرهای تراکمی و مینی چیلرها

– تامین ،نصب وراه اندازی انواع چیلرهای تراکمی، جذبی و اسکرو و برج های خنک کن

– طراحی و اجرای کلکتورهای مشترک جهت تامین کامل سیستم سرمایش خروجی از چیلر

– تعمیر انواع چیلرهای تراکمی، جذبی، اسکرو، اسکرولر

– اسیدشویی و رسوب زدایی کلیه چیلرها

– رفع عیوب مکانیکی و برقی و انجام سرویس های دوره ای

– نصب مشعل های صنعتی

– نصب مشعل های خانگی

نکات ایمنی جهت نصب و راه اندازی چیلر
  • قبل از نصب چیلر در موتورخانه ، قسمت‌های مختلف چیلر مثل : کمپرسورها و تابلو برق و لوله کشی مدارات تبرید و کنترلها را بادقت بازدید کنید که اگر در موقع حمل و نقل آسیب دیده اند با شرکت سازنده جهت رفع عیب اقدامات لازم انجام بگیرد.
  • چیلر را روی یک فونداسیون تراز بتونی(ترجیحاً بتون مسلح) که تحمل وزن دستگاه را داشته باشد (مطابق دستورات شرکت سازنده) مستقر و نصب کنید .
  • چیلرهای با کندانسور آبی برای نصب در فضای باز ساخته نشده اند. لذا چیلر در موتور خانه تاسیسات وحتی المقدور نزدیک برج خنک کننده نصب کنید.
  • محل استقرار چیلر در موتورخانه را به شکلی در نظر بگیرید که دسترسی به تابلوی برق آن به راحتی میسر باشد و فضای کافی در اطراف آن جهت تعمیرات کمپرسورها – اواپراتور و کندانسور وجود داشته باشد .
  • فضای موتور خانه ای که در آن چیلر تراکمی نصب می شود را باید دائماً تعویض کنید ، حتما یک هواکش برای موتورخانه تاسیسات تهیه کنید. هواکش باید با ظرفیت مناسب تهیه و نصب شود.
  • چیلرهای تراکمی دستگاه های ارزان قیمتی نمی‌باشند، پس اجرای لوله کشی و تاسیسات جانبی این دستگاه ها باید به طور اصولی و مطابق دستورات شرکت سازنده انجام بگیرد.
  • قبل از لوله کشی چیلر نقشه لوله کشی تاسیسات موتورخانه حتما باید توسط مهندسین مشاور تهیه شود و طراحی گردد. در این راستا حتماً از خدمات مهندسین مشاورنوین تاسیسات کمک بگیرید.

پس از پایان لوله‌کشی تاسیسات چیلر باید دماسنج مناسب تهیه کنید و در ارتفاع مناسب برای رویت‌های دمای آب ورود و خروج اواپراتور و کندانسور نصب کنید.

 جهت ارائه سفارش خدمات نوین تاسیسات با شماره های ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵ , ۰۲۱۸۸۸۶۴۸۱۱ , ۰۲۱۸۸۸۶۴۸۵۲ , ۰۲۱۸۸۸۴۸۲۴۷تماس بگیرید .


جهت دریافت لیست قیمت ها و ارائه خدمات با بخش فروش و خدمات شرکت نوین تاسیسات ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵ – ۰۲۱۸۸۸۴۸۲۴۷ – ۰۹۱۲۳۸۶۲۵۰۲  تماس بگیرید.

برچسب ها:خدمات و تعمیرات انواع چیلرها و تجهیزات صنعتی موتورخانه,ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه نصب و راه اندازی چیلرهای تراکمی و مینی چیلرها,نصب وراه اندازی چیلرها , , شرکت نوین تاسیسات به عنوان شرکت پیشتاز در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات موتورخانه و تهویه مطبوع به ارائه خدمات در زمینه نصب و راه اندازی و تعمیر چیلرهای تراکمی نموده است.,تعمیر و ارائه خدمات چیلر, اجرا و نصب و راه اندازی انواع دیگ بخار و آبگرم کن, سرویس و تعمیر دیگ بخار, تعمیر دیگ بخار تعمیر آبگرم کن و دیگ بخار,خدمات و تعمیر آبگرم کن و دیگ بخار, سرویس و تعمیرواجرا و نصب و راه اندازی انواع دیگ بخار و آبگرم کن با کمترین خرابی و بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت,سفارش نصاب جهت ارائه خدمات تجهیزات و پکیج و رادیاتور, ارائه خدمات دستگاه های گرمایشی و سرمایشی در نوین تاسیسات, اجرای تضمینی خدمات با کمترین خرابی و بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت, تعمیرات و سرویس دهی لوله کشی, نوین تاسیسات ارائه دهنده خدمات لوله کشی, ارائه خدمات لوله کشی در نوین تاسیسات, تعمیرات و سرویس موتورخانه, خدمات و کار تضمینی لوله و اتصالات, خدمات ارزان قیمت لوله کشی و تاسیسات, خدمات تاسیساتی آب و گاز و موتورخانه و شوفاژ و اتصالاتتعمیرات و سرویس تجهیزات و اتصالات, خدمات با کیفیت بالا و ارزان قیمت, نصب و راه اندازی چیلر و برج, خدمات تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع, تعمیرات و سرویس چیلر,, تعمیر و سرویس, سرویس و ارائه خدمات رادیاتور و پکیج, ارائه خدمات و تعمیر شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه و لوله کشی, تعویض و خدمات برای موترخانه و شوفاژ و لوله کشی و نصب و راه اندازی چیلر, تعمیرات و سرویس لوله و اتصالات, تعمیرات و سرویس برج, تعمیرات و سرویس چیلر, ارائه خدمات و تعمیر شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه و لوله کشی, تعویض و تعمیر شیرآلات آب و فاضلاب آپارتمان,