قیمت رادیاتور برقی VOX
۲۵ آذر

رادیاتور برقی VOX

رادیاتور برقی VOX

رادیاتور های برقی روغنی مجهز به فن با مارک تجاری وکس یک هیتر برقی با محتوای روغن صنعتی است . این رادیاتور ها در تعداد پره های ۹ الی ۱۳ پره ساخته شده کاملا ایمن و مطمئن و استاندارد ودارای چهار عدد چرخ که قابلیت آنرا درجابجائی ها راحت می کند .
کلید های تعبیه شده روی رادیاتور دوپل بوده و درصورت اتصال دوپل این مقدار وات مصرف میشود . واین قدرت برحسب واتجمع دو اتصال خواهد بود .

شکل ظاهری اینرادیاتورها نیز مانند رادیاتورآبی بوده با این تفاوت که داخل این رادیاتورها به جای آب از روغن به عنوان انتقالدهنده ی حرارت استفاده می شود. المنت برقی در کف دستگاه قرار دارد و باعث گرم شدن روغن می شود، روغن گرم شده توسط سیستم کانوکشن به بالا و روغن سرد به پایین جهت گرم شدن منتقل می شود. این چرخه باعث گرم شدن محیط خواهد شد. استفاده از روغن به جای آب باعث شده تا در حجم کمتر بتوان انرژی گرمایی بیشتری جذب کرد و در نتیجه گرمای بیشتری تولید نمود.

قیمت رادیاتور برقی VOX

رادیاتور برقی VOX

 


جهت دريافت ليست قيمت ها با بخش فروش شرکت نوين تاسيسات ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵۰۲۱۸۸۸۶۰۶۲۴۰۹۱۲۳۸۶۲۵۰۲ تماس بگيريد.

برچسب ها:رادیاتور برقی VOX,فروش رادیاتور برقی VOX,خرید رادیاتور برقی VOX,رادیاتور برقی ۹پره vox ,قیمت رادیاتور برقی VOX,انواع رادیاتور برقی VOX,,,لیست رادیاتور برقی VOX,رادیاتورهای برقی VOX,رادیاتور برقی ۱۵پره vox ,فروش رادیاتور برقی ۱۵پره vox ,خرید رادیاتور برقی ۱۵پره vox ,,قیمت رادیاتور برقی ۱۵پره vox ,,رادیاتور برقی ۱۳پره vox ,,رادیاتور برقی ۱۱پره vox ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,خرید رادیاتور برقی ۹ پره vox ,