فروش شیر هواگیری ایرونت
۱۲ دی

شیر هواگیری(ارونت)

شیر هواگیری(ارونت)

 

در تمامی سیستم های گرمایشی به دلیل ایجاد تغییرات دما در سیستم و انواع واکنش های شیمیایی، مقداری گاز اضافی بوجود می آید؛ که لازم است جهت جلوگیری از جمع شدن این هوا در سیستم گرمایشی و به طبع آن بروز خوردگی در لوله، سوراخ شدن لوله، رسوب گرفتن در سیستم، ایجاد صدا، عدم انتقال صحیح دما و خرابی پمپ ها، از شیر های هواگیری یا ایرونت مناسب که به صورت دستی و اتوماتیک عرضه می شوند؛ استفاده نمود.

شیر هواگیری دستی: به وسیله یک پیچ هواگیری که روی شیر تعبیه شده است؛ توسط مجری باز شده و هوای موجود در سیستم را تخلیه می کند.

شیر هواگیری اتوماتیک: عملکرد این شیر ها کاملا متفاوت با شیر های دستی است. یک بالن پلاستیکی که روی آن یک شیر سوزنی کوچک قرار گرفته است؛ در داخل یک محفظه برنجی استوانه ای شکل قرار گرفته است. روی قسمت فوقانی این بدنه استوانه ای، محفظه کوچکی جهت خروج هوا در نظر گرفته شده است که به وسیله شیر سوزنی می تواند باز و بسته شود. در زمانی که سیستم بدون مشکل و بدون هوای اضافی مشغول به کار است؛ فشار آب موجود در سیستم به زیر بالن موجود در شیر هواگیری فشار وارد کرده و موجب بالا رفتن بالن در استوانه می گردد. زمانی که بالن به بالاترین سطح ممکن خود برسد؛ شیر سوزنی، محفظه خروج هوا را مسدود کرده و اجازه ورود هوا را نمی دهد. در زمانی که هوای اضافی سیستم افزایش یابد، به دلیل اختلاف فشار هوا و سیالات، سطح آب موجود در استوانه کاهش یافته و هوای موجود در سیستم به سمت بالای استوانه حرکت می کند. تحت تاثیر این اختلاف فشار، بالن داخل شیر هواگیری پایین آمده و شیر سوزنی از محفظه خود خارج شده و هوای اضافی سیستم تخلیه می گردد.

شیر هواگیری یا ایرونت اتوماتیک اوون تروپ (Oventrop) آلمان مناسب برای تخلیه مطمئن هوایی می باشد که در زمان افزایش دمای یک سیستم گرمایشی و یا عملکرد پمپ ها ایجاد می گردد. این شیر ها در دمای ۰ (صفر) درجه سانتیگراد تا ۱۰۰ (یک صد) درجه، در فشار کاری ۱۰ بار و در سیستم های آبی و یا مخلوط آب و گلیکول با حداکثر نسبت گلیکول ۳۰  % مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم است شیر هواگیری یا ایرونت به صورت عمودی و در بالاترین موقعیت سیستم نظیر رایزرها، توزیع کننده ها، جدا کننده های هوا و یا سایر نقاطی که احتمال گیر کردن هوای اضافه سیستم در آنها بالاتر است؛ نصب گردد.

شیر هواگیری اتوماتیک

قیمت شیر هواگیری اتوماتیک مارک RBM ایتالیا

شیر هواگیری اتوماتیک مارک RBM ایتالیا

شیر هواگیری اتوماتیک
برند شیر هواگیر : RBM
نوع شیر هواگیر : اتوماتیک
میزان فشار : ۱۰ بار
سایز : ۱/۲-۱اینچ
جنس بدنه : برنج
کشور سازنده : ایتالیا

فروش شیر هواگیری ایرونت

شیر هواگیری ایرونت

فروش شیر هواگیر کلکتور

شیر هواگیر کلکتور

فروش شیر هواگیری اتوماتیک

شیر هواگیری اتوماتیک

فروش شیر هواگیری از فاضلاب

شیر هواگیری از فاضلاب


جهت دريافت ليست قيمت ها با بخش فروش شرکت نوين تاسيسات ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵۰۲۱۸۸۸۶۰۶۲۴۰۹۱۲۳۸۶۲۵۰۲ تماس بگيريد.

برچسب ها:شیر هواگیری اتوماتیک ۱/۲ اینچ,شیر هواگیری ایرونت,فروش شیر هواگیری ایرونت,خرید شیر هواگیری ایرونت,قیمت شیر هواگیری ایرونت,لیست شیر هواگیری ایرونت,شیر هواگیر کلکتور,فروش شیر هواگیر کلکتور,انواع شیر هواگیر کلکتور,مشخصات شیر هواگیری دستی,فروش شیر هواگیری اتوماتیک ۱/۲ اینچ,خرید شیر هواگیری اتوماتیک ۱/۲ اینچ,قیمت شیر هواگیری اتوماتیک ۱/۲ اینچ,انواع شیر هواگیری ایرونت,مشخصات شیر هواگیری ایرونت,خرید شیر هواگیر کلکتور,قیمت شیر هواگیر کلکتور,شیر هواگیر کلکتور چیست,لیست شیر هواگیری دستی,,مشخصات شیر هواگیر کلکتور,شیر هواگیری از فاضلاب,فروش شیر هواگیری از فاضلاب,خرید شیر هواگیری از فاضلاب,قیمت شیر هواگیری از فاضلاب,شیر هواگیری دستی,فروش شیر هواگیری دستی,خرید شیر هواگیری دستی,قیمت شیر هواگیری دستی,انواع شیر هواگیری دستی,شیر هواگیری دستی چیست,,,