چیلر تراکمی آبی آذرنسیم
۲۸ خرداد

چیلرتراکمی آبی آذرنسیم

چیلرتراکمی آبی آذرنسیم

شرکت آذرنسیم از معتبرترین کمپرسور های جهان نظیر بیتزر ، کوپلند و دانفوس که به صورت نیمه بسته (Semi Hermetic) ، اسکرال و یا اسکرو استفاده می نماید .

چیلر آذر نسیم با کندانسور آبی یا هوایی به دو صورت مجزا و یکپارچه از ظرفیت های ۵ الی ۳۲۰ تن تبرید بر اساس استاندارهای بین المللی طراحی و تولید می شود.

شرکت تهویه مطبوع آذر نسیم کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات آغاز نمود و تولید و ارائه چیلرتراکمی آبی را بر عهده دارد.

در ساخت چیلر آبی تراکمی آذرنسیم کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری قرار دارد و تاکنون با استقبال بی سابقه ای نیز روبرو شده است.

چیلرهای تراکمی تهویه آذر نسیم با کندانسور آبی یا هوایی به دو صورت یکپارچه و مجزا در تناژهای ۵ الی ۲۴۰ تن تبرید بر اساس استاندارهای بین المللی و با توجه به درخواست مشتری تولید می گردند .شاسی چیلرآبی تراکمی آذرنسیم از ناودانی فابریک ساخته شده و پس از جوشکاری و فرزکاری با رنگ روغنی هواخشک پوشش داده می شوند.

کلیه تجهیزات کنترلی و الکتریکی نظیر ( شیر شارژینگ ، گیج فشار روغن ، شیر اطمینان ، سولونوئید ، کنتاکتور ، بی متال و … ) در چیلرتراکمی آبی از معتبرترین سازندگان در دنیا استفاده می شود .
در چیلر آبی تراکمی ، اواپراتور و کندانسور دارای بدنه مانسمان Sch40 و لوله های داخلی مسی به ضخامت مناسب جهت افزایش ضریب انتقال حرارت و جهت جلوگیری از اتلاف برودت عایق بندی می شوند .
شرکت آذرنسیم توانسته است در زمینه تولید چیلرهای تراکمی رزومه موفقی را در سطح کشور بدست آورد .
شرکت آذرنسیم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید دستگاه های تهویه مطبوع شروع کرد. تولیدات این شرکت انواع چیلر ،هواساز ، کندانسور آبی و هوایی ، انواع برج خنک کننده،فن کویل،پکیج یونیت،ایرواشر ،یونیت هیتر ،زنت ،اگزاست فن و سیستم تهویه صنعتی سالن پرورش قارچ، نساجی،مرغداری ،گلخانه و هواساز هایژنیک برای بیمارستان و کارخانجات داروسازی و سیستم خنک کننده مناسب صنایع پلاستیک،ریخته گری و فولاد سازی و….
چیلر (Chiller) دستگاهی است که حرارت را از سیال (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار و یا جذبی می‌گیرد. این سیال می‌تواند برای خنک کردن هوا و یا سیال ثانویه در فرایندهای تولید استفاده شود که معمولاً به صورت سیکل و درون یک مبدل حرارتی جریان دارد. حرارتی که از سیال جذب شده باید به محیط خارج دفع شود و یا برای کارایی‌ بالاتر برای مقاصد گرمایی استفاده شود. نگرانی‌ در مورد طراحی و انتخاب چیلر وجود دارد که شامل، کارایی، بازدهی، تعمیر و نگهداری، آسیب پذیری‌های محیطی است، که کلیه این موارد در چیلر آذر نسیم به حداقل ممکن رسیده است.
چیلر تولیدی آذر نسیم از ظرفیت برودتی ۵TR الی ۲۴۰TR با کمپرسور: رفت و برگشتی(Reciprocating) اسکرو (Screw) و اسکرال(Scroll) طراحی و ساخته می شود.

جهت مشاهده مشخصات کامل چیلرها به صفحه کاتالوگ در وبسایت نوین تاسیسات مراجعه نمایید.وبسایت نوین تاسیسات اطلاعاتی را راجع به :چیلرچیست،مشخصات چیلر،انواع چیلر،ویژگی های چیلر،فروش چیلر برای شما همکاران و مشتریان جمع آوری نموده.جهت مشاهده کلیک نمایید.


جهت دريافت ليست قيمت ها با بخش فروش شرکت نوين تاسيسات ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵۰۲۱۸۸۸۶۰۶۲۴۰۹۱۲۳۸۶۲۵۰۲ تماس بگيريد.