چیلر ساراول باچهارکمپرسور
۰۲ تیر

چیلر تراکمی ساراول

چیلر تراکمی ساراول

قبل از آماده حمل شدن چیلر آبی تراکمی ساراول ، باید فنداسیون با ابعاد مناسب در محل نصب چیلر آبی تراکمی ساراول با توجه به تامین فضای دسترسی کافی به تابلو فرمان و نیز فضای کافی جهت انجام سرویس های سالیانه چیلر تراکمی آبی ساراول اجرا گردد.

کمپرسورهای رفت و برگشتی چیلر تراکمی ساراول از شرکت های DWM، Bitzer ، کوپلند و یا براساس موجودی از کمپرسورهای با کیفیت مشابه است .

چیلر های آبی ساراول دارای یکسال گارانتی عملکرد و ۱۰ سال خدمات بعد از فروش می باشند.

در جدول ارائه شده ، ظرفیت های اسمی برودت برای چیلرهای آبی تراکمی ساراول در دمای آب خروجی از کندانسور ۹۵of و نیز دمای آب سرد خروجی از چیلر ۴۴of می باشند .
ظرفیت چیلر تراکمی ساراول بر اساس استفاده از گازمبرد فریون ۲۲ در نظر گرفته شده است .معمولا ظرفیت واقعی چیلرهای تراکمی حدود ۲۰% کمتر از ظرفیت اسمی آنها است.ظرفیت واقعی چیلر آبی بستگی به شرایط محیطی دارد .
ساخت چیلر تراکمی آبی با کمپرسور رفت و برگشتی توسط شرکت ساراول درسایر ظرفیت ها بنا به سفارش خریدار امکان پذیر است .

هزینه های حمل ، شارژ گاز و روغن و دیگر موارد مصرفی در زمان راه اندازی چیلر تراکمی آبی را خریدار می پردازد .

قیمت انواع چیلر آبی تراکمی ساراول پس ازدرخواست مشتری و محاسبه ظرفیت مورد نیاز، از شرکت مربوطه استعلام گردیده و به مشتریان اعلام خواهد شد.

تغییر در مشخصات فنی و تجهیزات مورد استفاده در چیلر های آبی تراکمی ساراول بر اساس سفارش مشتری ( مانند نصب مبدل صفحه ای برای کنداکسور و اواپراتور ) با قیمت های متفاوت قابل انجام خواهد بود .
هنگام سفارش چیلر آبی تراکمی مورد نیاز ، ابعاد تقریبی چیلر آبی تراکمی موردنظر را جهت امکان عبور چیلراز درب موتورخانه و انتقال آن بر روی فنداسیون محل نصب چیلر را توجه نمایید.

جدول مشخصات چیلرتراکمی شرکت ساراول به شرح زیر است: تعداد کمپرسورهای تمامی مدل های چیلرتراکمی ساراول ، ۴ می باشد.

مدل ظرفیت مصرف برق
SLCH_60_4W ۶۰
SLCH_80_4W ۸۰
SLCH_100_4W ۱۰۰
SLCH_120_4W ۱۲۰
SLCH_140_4W ۱۴۰ ۳۹۵
SLCH_160_4W ۱۶۰ ۴۱۵
SLCH_200_4W ۲۰۰ ۴۷۰
SLCH_240_4W ۲۴۰ ۵۲۵


وبسایت نوین تاسیسات اطلاعاتی را راجع به :چیلرچیست،مشخصات چیلر،انواع چیلر،ویژگی های چیلر،فروش چیلر برای شما همکاران و مشتریان جمع آوری نموده.جهت مشاهده کلیک نمایید.جهت دريافت ليست قيمت ها با بخش فروش شرکت نوين تاسيسات ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵۰۲۱۸۸۸۶۰۶۲۴۰۹۱۲۳۸۶۲۵۰۲ تماس بگيريد.