گریل استخر هایپرپول
۰۴ اردیبهشت

گریل استخر هایپرپول

گریل استخر هایپرپول

به شبکه ( گریتینگ ) پلاستیکی که به عنوان پوشش آبرو کنار استخر به کار می رود،اصطلاحا گریل استخر گفته می شود.

جنس گریل هایی که جهت دور استخر ، محوطه ها ، دور جکوزی زیر دوش ها و…به کار برده می شوند معمولا از پلی پروپیلن(PP) ای بی اس(ABS) یا یو پی وی سی(UPVC) می باشد و نسل جدید گریل های استخری از پلی پروپیلن با روکش الاستومر ترموپلاستیک ساخته شده اند. همچنین جهت جمع آوری آب های سرریز استخر می توان از کانال های پیش ساخته از جنس پلی پروپیلن یا PVC استفاده نمود.

در استخرهای روباز یا محوطه هایی که در معرض اشعه ماورای بنفش خورشید قرار دارند(مثل روف گاردن یا تراس) معمولا از گریل های UPVC یا گریل هایی با روکش TPE استفاده می کنند.

قابلیت انعطاف : دور جکوزی های گرد به گریلی نیاز داریم که قابلیت انعطاف داشته باشد.

انواع گریل تک پیم(تک ستون) ،دوپیم(دو ستون)،سه پیم (سه ستون) در بازار موجود است که مدل های تک ستون دارای قابلیت انعطاف بیشتری می باشند.

سایز گریل ها : در مورد گریل های ساخت کشورهای اروپایی عرض استاندارد معمولا ۱۵،۲۰،۲۵،۳۰ می باشد.ضخامت لبه گریل هاهم حدود ۲ سانتی متر مشترک در همه ی مدل ها درنظر گرفته می شود .

جهت جلوگیری از لیزخوردگی در لبه استخر معمولا از گریل های پلی پروپیلن با روکش TPE استفاده می شود که این دسته از گریل ها آنتی باکتریال می باشند.

در مورد گریل هایی که در سایز فضاها با کاربری متفاوت استفاده می شوند نیز باید گفت که در محلهایی مانندرمپ پارکینگ سوله کارخانجات موتورخانه هاو فضاهای تاسیساتی ، خیابان های شهری ، آشپزخانه های صنعتی و…. ترجیحا از کانال پیش ساخته با درپوش های متنوع (پی وی سی ، چدن ، گالوانیزه ، استیل و….) برحسب مقاومت وزنی و شیمیایی مورد نیاز ، استفاده می شود.

گریل طرح ساده هایپرپول

گریل طرح ساده هایپرپول


گریل(GRATING) طرح شانه ای هایپرپول

مدل عرض(cm) رنگ متریال
LK-18W ۱۸ سفید ABS
LK-20W ۲۰ سفید ABS
LK-25W ۲۵ سفید ABS
LK-30W ۳۰ سفید ABS

گریل(GRATING) طرح ساده هایپرپول

مدل عرض(cm) رنگ متریال
GX-18W ۱۸ سفید ABS
GX-20W ۲۰ سفید ABS
GX-25W ۲۵ سفید ABS
GX-30W ۳۰ سفید ABS

جهت دريافت ليست قيمت ها با بخش فروش شرکت نوين تاسيسات ۰۲۱۸۸۳۰۳۴۱۵۰۲۱۸۸۸۶۰۶۲۴۰۹۱۲۳۸۶۲۵۰۲ تماس بگيريد.

برچسب ها: